[PATRONAT] „Echa” już brzmią, czyli premiera albumu grupy ECHA

To jedna z najgorętszych premier czerwca! 28 czerwca 2019 r. ukazał się album zespołu ECHA, zatytułowany po prostu „Echa”.


Ich przepis na sukces to muzyka utrzymana w klimacie indie pop – dynamiczna, melodyjna, oparta na wyrazistym rytmie i brzmieniu gitar, a do tego teksty przepojone wrażliwością. Album „Echa”, murowany hit polskiej młodej alternatywy, opublikowany został pod szyldem S.P. Records.

ECHA oferują dojrzałe, eklektyczne brzmienie z wyrazistym wpływem alternatywy, choć w ich muzyce nie brakuje rockowych, mocniejszych akcentów. Jedenaście kompozycji zespołu to jedenaście podróży w oryginalny brzmieniowo świat, ilustrowany lirycznymi, ciekawymi tekstami. Wszystkie te czynniki sprawiają, że „Echa” to jedna z najciekawszych propozycji młodej polskiej alternatywy.


„Echa” – okładka płyty

Słuchacze mieli już szansę poznać Echa w świetnie przyjętym kawałku „Polska na supeł” – przepiękną indie-popową kompozycję o trudnej, specyficznej miłości. Piosenka została wspaniale przyjęta przez słuchaczy m. in. Eski Rock, gościła także przez kilka tygodni w zestawieniu Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia.

Wydawnictwo promuje także utwór „Czy masz dla mnie czas” – subtelny, liryczny wręcz kawałek z poetyckim tekstem autorstwa Arka Tydy i akustyczną niemal aranżacją.

Zespół opublikował właśnie lyric video tej piosenki, a premiera teledysku ilustrującego „Czy masz dla mnie czas” zaplanowana jest w połowie wakacji.Zobacz więcej:

Facebook

You Tube