Bose przedstawia nowe słuchawki QuietComfort® 45

Bose QuietComfort® 45

W Muzykoholikach dbamy nie tylko o muzykę, lecz o wszystko, co się z nią wiąże. Z tego powodu zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą Bose. W ramach tej kooperacji 26 września podzielimy się z Wami recenzją z testowania słuchawek tej właśnie marki.

Bose QuietComfort® 45

Tymczasem 31 sierpnia 2021 Bose przedstawiło nowe słuchawki QuietComfort® 45, które zastąpiły legendarny model QuietComfort® 35 II, z udoskonaloną redukcją szumów. Zostały one wyposażone w nowy tryb AWARE, pozwalający na dopuszczenie części dźwięków pochodzących z otoczenia oraz lepszą izolację głosu, ułatwiającą prowadzenie rozmów. QuietComfort® 45 zachowuje cechy charakterystyczne swojego poprzednika, czyli niesamowitą jakość dźwięku, stabilność i wygodę użytkowania przez cały dzień, intuicyjne sterowanie oraz solidność połączenia. QC45 bazuje na ikonicznym wyglądzie, zachowując wszystkie elementy konstrukcyjne, które zapewniły mu rozpoznawalność i pozycję klasyka, utrzymując jednocześnie komfort i stabilność na najwyższym poziomie. Jest to aktualizacja kultowego projektu, który uczynił QC jednym z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń audio do codziennego użytku w historii.

Czas pracy słuchawek QC45 po jednorazowym naładowaniu wynosi 24 godziny co sprawia, że przetrwają najdłuższe dostępne loty samolotem, 20 rozmów konferencyjnych czy całonocną naukę z zapasem czasu. Słuchawki Bose QuietComfort 45® będą dostępne od 30 września. Uzupełniają one portfolio słuchawek Bose wyposażonych w redukcję szumów, dołączając do modeli QC Earbuds i Noise Cancelling Headphones 700. Urządzenia Bose do domu, samochodu, podróży i przestrzeni publicznej stały się ikonami, zmieniając sposób, w jaki ludzie słuchają muzyki.

Podziel się swoją opinią ;)