Chłodno z przejmującym klipem do “I teraz kiedy mogę spać”

W piątkowy wieczór duet Chłodno zaprezentował drugi teledysk w swojej dyskografii. Singiel “I teraz kiedy mogę spać” pochodzi z debiutanckiej EPki duetu, która ukazała się tego lata.

Chłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, że może gdzieś tam, podczas chłodnej nocy – nie jesteście sami. Na swoim koncie mają wydaną niedawno płytę EP oraz trasę koncertową, którą sami zorganizowali. Duet jest również częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax.

“”I teraz kiedy mogę spać” to utwór, który powstał bardzo dawno, w domowym zaciszu, ale dopiero przy Chłodno postanowiliśmy go wypuścić i nadać mu inne znaczenie.
Utwór jest o nocy, podczas której wszystko co robimy nabiera nowego, innego sensu. Tańczymy tak, jakby nikt nie widział, prowadzimy rozmowy, których za dnia nie bylibyśmy w stanie przeprowadzić.” – Chłodno

“Taniec w teledysku to przestrzeń nocy, w której czujemy się swobodnie. Pod osłoną nocy uwalniamy się spod nacisku dnia i codzienności i jesteśmy po prostu… wolni. Dlatego z utęsknieniem czekamy na kolejną. Klip do “I teraz kiedy mogę spać” powstał w jeden wieczór. Od zachodu słońca dotarliśmy chronologicznie do nocy, którą chcieliśmy koniecznie uwiecznić na teledysku. Interpretacji może być wiele i czytając tekst utworu oraz oglądając ten klip każdy z Was może w nim znaleźć swoją” – Chłodno


Najbliższe koncerty:

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/chlodnonam

Instagram: https://www.instagram.com/chlodnonam/

Podziel się swoją opinią ;)