“Chłopaki płaczą” – debiut Żanety Chełminiak już dostępny

Kropla drąży skałę. Taką kropelką jest z pewnością Żaneta Chełminiak. Z początkiem listopada pojawiła się debiutancka, ale jakże dojrzała zarazem płyta młodej wokalistki

Żaneta Chełminiak to artystka, która odważnie wkracza na scenę muzyczną, przynosząc ze sobą nie tylko niezwykły talent wokalny, ale także głęboką pasję do eksploracji emocji i relacji międzyludzkich. Głównym tematem, który inspiruje jej twórczość, jest poszukiwanie miłości. To fascynująca podróż, którą przeżywa i dzieli się z naszymi sercami.

Jako artystka, Żaneta czerpie inspirację z własnych doświadczeń oraz historii bliskich jej osób. Jej teksty emanują uczuciami, które wszyscy znamy, niezależnie od tego, w jakim miejscu na ścieżce życia się znajdujemy. Właśnie to uniwersalne rozterki i emocje stają się motywem przewodnim jej piosenek. To w nich odnajdujemy siebie, ponieważ wszyscy doświadczamy tęsknoty, “motyli” w brzuchu i czasami bólu, jaki niesie za sobą złamane serce.

Nie bez powodu podcast Joanny Okuniewskiej, “Moje przyjaciółki idiotki”, stał się dla Żanety źródłem inspiracji. Podcast ten, poświęcony tematom relacji i życia miłosnego, doskonale komponuje się z jej własnymi refleksjami i poglądami na świat. To miejsce, gdzie znajduje wsparcie i zrozumienie dla swojej własnej drogi w poszukiwaniu miłości.

“Chłopaki płaczą”, jej debiutancki album, to przestrzeń, gdzie te emocje i refleksje przenikają się z muzyką. Żaneta Chełminiak przynosi na scenę coś nowego i szczerego, tworząc muzyczną opowieść o poszukiwaniu i odkrywaniu miłości, która przemawia do każdego z nas. Jej twórczość to hołd dla uczuć, które sprawiają, że jesteśmy ludźmi. Czekamy z niecierpliwością na kolejne rozdziały tej muzycznej podróży. 

Podziel się swoją opinią ;)