Koncert Smolastego w Klubie Studio — będzie moc!

Już za nieco ponad tydzień, a mianowicie 16/11/2023 szykuje się najgrubsza impreza w mieście, czyli koncert Smolastego w Klubie Studio. Nie ma co robić wiele gadać i robić “dużych oczu”, zabierzcie znajomych i w drogę bo to będzie gruba impreza.

Muzyka Smolastego cieszy się dużą popularnością, a jego single zdobywają miliony wyświetleń na platformie YouTube. Jego utwory można usłyszeć m.in. w stacjach radiowych ESKA i RMF MAXXX, a za nieco ponad tydzień w krakowskim Klubie Studio. Start koncertu przypada na godzinę 20:30, bramki otworzą Wam o 19:00. Jak trafić na miejsce? Wystarczy wygooglować adres: Kraków, Klub Studio – ul. Budryka 4 16.11.2023 📍 📅 Bilety na koncert rozpoczynają się od 70 zł. Dostępne kolekcjonerskie egzemplarze!

Bilety dostępne na:

🟠 TicketClub 🟠 kupbilecik 🟠 eBilet

Smolasty jest artystą, który tworzy muzykę łączącą różne gatunki muzyczne, takie jak R&B, pop i rap. Jeśli miałabym przyrównać go do jakiegoś zwierzęcia to Smolasty jest jak kot — potrafi się wygiąć i zmienić na tysiąc różnych sposobów. Jego podejście do rap-popu jest raczej eksperymentalne. Współpracował z wieloma znaczącymi artystami, takimi jak Robert Gawliński, Białas, Kaz Bałagane, Otsochodzi, Kizo, PlanBe i Chada. Jego wkładem była również produkcja i współtworzenie muzyki na minialbumie “Lot022” Kaza Bałagane z 2015 roku. Jakiś czas temu wypuścił viralowy już kawałek, nagrany z kontrwersyjną artystką – Oliwką Brazil – a chodzi oczywiście Oh Daddy.

W 2017 roku Smolasty dołączył do projektu producenckiego “Młode Wilki Popkillera 5” i wspólnie z zespołem wydał studyjną płytę. Jego debiutancki album “Fake Love” został wydany w 2018 roku i promowany singlami takimi jak “Fake Love” i “Uzależniony”. Album ten osiągnął status złotej płyty, a Smolasty otrzymał za niego nominację do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za fonograficzny debiut roku.

Kolejny album Smolastego, zatytułowany Pełnia, został wydany w 2020 roku i również zdobył status złotej płyty. Następnie artysta powrócił do swoich fanów z rapowym albumem Ghetto Playboy, który miał swoją premierę 12 lutego 2021 roku. Pod koniec 2022 roku ukazał się jego ostatni album “Almost Goat”, który zdobył status potrójnie Platynowej Płyty. Ostatnio w sieci huczy od jego duetu z Dodą, który okazał się niezwykle chwytliwym kawałkiem. Obecnie, utwór Nim Zajdzie Słońce osiągnął ponad 47 milionów wyświetleń na Youtube!

fot. materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)