„Czas na Święta” z Karoliną Lizer i Bum Bum ORKeSTAR

„Czas na Święta” z Karoliną Lizer i Bum Bum ORKeSTAR

Muzycznym prezentem od Karoliny Lizer na nadchodzący czas Bożego Narodzenia jest nagrany z towarzyszeniem Bum Bum ORKeSTAR utwór „Czas na Święta”, w którym artystom udało się przekazać swoją wielką miłość do etnicznych, folkowych klimatów.

Żywiołowa i bogata instrumentalnie aranżacja wspaniale oddaje nastrój wspólnego radosnego kolędowania. Karolina Lizer jest autorką pięknego i osobistego tekstu utworu, ale brała też czynny udział w jego produkcji i aranżacji. Wokalnie wsparły ją w chórkach jej siostry, Marysia Lizer i Magdalena Nowakowska.

Teledysk nagrano w urokliwej mazurskiej wsi Stręgielek. W klipie poznajemy mamę Karoliny, Marię Zarzycką i jej cudownych sąsiadów. Wnętrza Dworku Lizer przepełnione są magicznym świątecznym klimatem i dlatego Karolina nie mogła sobie wymarzyć lepszego miejsca na zobrazowanie swojej autorskiej świątecznej piosenki.


Pochodzę z rodziny, dla której świętowanie przy muzyce jest absolutną tradycją. Kocham ten czas, kiedy zjeżdżamy się z wielu różnych stron do naszego ukochanego Stręgielka na Mazurach i zasiadamy do wspólnego biesiadowania i kolędowania do białego rana. W tym roku razem zaśpiewamy moją pierwszą autorską piosenkę świąteczną i już nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że moja folkowa nuta zagości także w innych domach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.