Czesław Mozil zorganizuje u was domówkę!

Czesław Mozil powraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem. Bliżej już się nie da: wystąpi u Was w mieszkaniach. Artysta rozstawi się w salonie, a publiczność zasiądzie na kanapie, na stołku a czasem i na podłodze.

Repertuar, który przedstawi Czesław to zarówno znane i ulubione piosenki, jak i utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu ostatniego roku. Pierwszy z tych albumów to Ideologia Mozila, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez krytyków muzycznych. Drugi album nosi tytuł “Inwazja Nerdów” i został nagrany we współpracy z dziećmi i młodzieżą ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju. Tegoroczna trasa z uwagi na formę będzie niezwykle wyjątkowa.  Możliwe, że ktoś wysłucha tego koncertu z kuchni, ktoś inny z salonu, balkonu, a może przedpokoju. Ciężko to opisać bo trzeba to przeżyć.

Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje, bawi i uczy.

Czesław Mozil — wykształcony muzyk, absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w klasie akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia płyta „#ideologiamozila” znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt 2021 roku wg m.in. portalu onet.pl i magazynu „Polityka”.

Wszystkie koncerty są wyprzedane!

Podziel się swoją opinią ;)