HAPPYSAD zaprasza już 31 października do Wytwórni

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1200 koncertów w całym kraju, 5 platynowych i 3 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

Od połowy października, po intensywnym letnim okresie koncertów plenerowych grupa wraca pod dachy największych klubów w Polsce. Jesienna trasa koncertowa wzięła nazwę od tytułu nowego utworu “Pył”, który miał swoją premierę w połowie września tego roku.

31 października Happysad zaprasza do łódzkiej Wytwórni, gdzie oprócz najnowszych numerów nie zabraknie zapewne tych, za które publiczność pokochała chłopaków ze Skarżyska.

Grupa tak zapowiada trasę:

Gdy letnie upały zelżą i będzie czym oddychać ,rzucimy się w wir klubowych koncertów. Jesienną trasę nazywaliśmy tytułem nowego utworu, który będzie miał swoją premierę w połowie września. To będzie wyjątkowa piosenka, bo zaśpiewana przez Kubę w duecie. Z kim? Dajcie chwilę.

Dziś przychodzimy z informacjami trasowymi. Poniżej na grafice lista koncertów. Jest szansa na uzupełnienie jej o kolejne miasta i wtedy będziemy Was o tym głośno informować. Cieszymy się na powrót do naszych ulubionych klubów, do bliskiego kontaktu z Wami, do pokoncertowych spotkań. Po raz pierwszy od wielu, wielu lat zagramy i zakończymy trasę w skarżyskim klubie Semafor, naszym domu, w miejscu, w którym wszystko się zaczęło. Już czujemy dreszcze emocji na samą myśl o tym wieczorze! 

Na naszych trasach klubowych proponujemy Wam wyjątkowych wykonawców na rozgrzewkę. Nie inaczej będzie tym razem. Dopinamy ostatnie terminy i lada dzień podamy listę zespołów, z którymi będziemy dzielić scenę tej jesieni. Wśród nich dużo gitarowego grania oraz jeden artysta z dalekiego kraju.

Podziel się swoją opinią ;)