„Czułe struny” Natalii Kukulskiej pokryły się platyną

12 marca w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, artystka oraz twórcy albumu „Czułe struny” odebrali Platynowe Płyty.

Platynowe „Czułe struny”

Wyróżnienie z rąk przedstawicieli Wydawnictwa Agora, poza wokalistką, odebrali także twórcy aranżacji utworów Chopina, które znalazły się na płycie „Czułe struny”: Krzysztof Herdzin, Nikola Kołodziejczyk, Jan Smoczyński, Adam Sztaba i Paweł Tomaszewski, a także Janusz Marynowski – dyrektor Orkiestry Sinfonia Varsovia, którą usłyszeć można na płycie, realizator dźwięku – Leszek Kamiński, twórca grafiki albumu – Adam Żebrowski oraz management artystki.


„Jesteśmy ogromnie dumni z tego projektu i wierzymy, że będzie miał on szansę zaistnieć poza granicami naszego kraju, a młodsze pokolenia będą się o nim uczyć w szkołach”

Paula Wieczorek, kierownik marketingu i PR Wydawnictwa Agora S.A.

Wzruszenia nie kryła sama Natalia, która poprzez swój upór i wiarę w powodzenie projektu doprowadziła do jego powstania w skali jaką założyła na samym początku, bez żadnych ustępstw, ani muzycznych kompromisów. Wysiłek się opłacił, bo wydawnictwo bardzo szybko zdobyło serca słuchaczy, stając się jedną z najpopularniejszych płyt ostatniego roku. 

Natalia nie zwalnia tempa

Natalia Kukulska ogłosiła, że przyszły rok rozpocznie koncertowo. „Czułe struny” zabrzmią w pełnym składzie już 29 stycznia 2022 w ICE Kraków, a dwa dni później – 31 stycznia we wrocławskim NFM. Tym razem pod batutą aż pięciu dyrygentów zabrzmi Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Promotorem wydarzenia jest Agencja Prestige MJM, która do tej pory odpowiedzialna była za realizację w Polsce koncertów m.in. Justina Timberlake’a, Andrei Boccellego, Jennifer Lopez czy zapowiadane koncerty Celine Dion

Bilety dostępne pod linkiem: bilety.imprezyprestige.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.