Daria Zawiałow zapowiada trasę koncertową

Artystka powraca po krótkiej przerwie artystycznej i zapowiada nowy rozdział muzyczny! Pierwszym singlem, promującym nadchodzący album, który ukaże się nakładem wytwórni Sony Music Poland – jest “FIFI HOLLYWOOD”. Teraz Daria Zawiałow zaprasza na TRASĘ 92′, w ramach której odwiedzi 5 polskich miast. 

Daria wróciła z nowym singlem i to prosto z samego Hollywood! Przerwa, nowe inspiracje, nowy producent – to wszystko równa się nowej energii. Kobieca, emocjonalna, zdecydowana – tego można spodziewać się po nowym materiale. W ślad za utworem i teledyskiem, Arystka ogłasza TRASĘ 92’, gdzie zaprezentuje przede wszystkim nowy materiał z nadchodzącego albumu, ale również nowe aranżacje znanych już piosenek. 

Wracamy! Wreszcie! 5 miast, 5 hal! Nie ukrywam, jest to dla nas miażdżące. Ja i chłopaki jesteśmy mega zajarani, gotowi do działania i już nie możemy się doczekać! Nie mogę zdradzić jeszcze zbyt wielu szczegółów, będę stopniowała napięcie i odkrywała karty wraz ze zbliżającą się premierą nowego albumu, ale będzie AJAJAJAJ!!! BĄDŹCIE Z NAMI! 

Daria Zawiałow

Harmonogram TRASY 92’
02.12.2023 / Warszawa / COS TORWAR „Koncert Premierowy” (bilety na ebilet.pl)
03.02.2024 / Poznań / SALA ZIEMI POZNAŃ CONGRESS CENTER
16.02.2024 / Gdańsk / SOPOT / ERGO ARENA
24.02.2024 / Wrocław / HALA STULECIA
09.03.2024 / Kraków / TAURON ARENA Kraków
28.04.2024 / Warszawa / COS TORWAR 

Bilety na koncerty w 2024 roku dostępne są na eventim.pl.

daria zawiało

Podziel się swoją opinią ;)