Faustyna Maciejczuk zaprasza do tańca! “Szalony” już w streamingach!

Faustyna Maciejczuk – jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia, dzieli się z fanami nowym singlem! Od dziś dostępny jest jej najnowszy numer “Szalony”, którym przypomina, że każdy z nas tworzy swoje magiczne i unikatowe uniwersum. Utwór, wydany nakładem FONOBO Label, jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube artystki. 

Faustyna Maciejczuk w nowym utworze “Szalony” dodaje myśl do słów Fryderyka Nietzsche: Powiadam wam; trzeba mieć chaos w sobie, by narodzić tańczącą gwiazdę. Artystka komentuje, że na Ziemi jest wiele światów, a każdy obecny na niej człowiek to pojedyncze uniwersum – magiczne na swój unikatowy sposób. Warto o tym pamiętać i ufać swoim ruchom, po to by poczuć się tu prawdziwie szczęśliwym. W najgorszym wypadku zostaniesz nazywana/y szalonym – dodaje.

“Szalony” jest połączeniem młodzieńczej energii ze świeżym brzmieniem i charakterystycznym wokalem Faustyny. Artystka odpowiedzialna jest za kompozycję, tekst oraz produkcję numeru. Do współpracy zaprosiła Phama, który zajął się mixem i masteringiem. Piosenka ukazała się pod szyldem FONOBO Label i towarzyszy jej video stworzone przez Faustynę.

Premierowy numer jest pierwszym singlem, którym Faustyna Maciejczuk podzieliła się od czasu wydania swojej debiutanckiej płyty. Album “baby blue” ukazał się jesienią zeszłego roku, zbierając wyłącznie pozytywne recenzje. Płyta to nauka wyrażania i akceptacji siebie oraz nowela na temat bycia tu i teraz. Faustyna zebrała 9 utworów z okresu pracy nad samoświadomością i akceptacją swojego człowieczeństwa. Poszukiwania odpowiedzi na temat tego czym jest strefa komfortu, jak z niej wyjść przełamując swoje lęki oraz jak ją docenić czy uszanować, pielęgnując poczucie miłości do samej siebie. Utwory mimo, że mogą wydawać się różne – spaja wrażliwość towarzysząca wczesnej dojrzałości artystki.

Podziel się swoją opinią ;)