Daria ze Śląska na Tak Brzmi Miasto 2023

Kolejne wieści z obozu Tak Brzmi Miasto. Open call zakończony, a na horyzoncie pojawiły się pierwsze ogłoszenia. Podczas tegorocznej edycji showcase’u wystąpi Daria ze Śląska

TBM-owicze ponownie nie zawiedli! Właśnie zamknęliśmy formularz naszego showcase’owego open calla, do którego zgłosiło się w tym roku blisko 200 zespołów i artystów! W najbliższym czasie wraz z tegorocznymi ekspertami wytypujemy z tej grupy szczęśliwą siódemkę reprezentantów, którzy 18 listopada zagają w ramach festiwalu Tak Brzmi Miasto 2023, na scenach trzech krakowskich klubów: Klub Spotkań Poczta Główna, Klub RE oraz TU i Ówdzie. Wyniki ogłosimy na stronie i w mediach społecznościowych Tak Brzmi Miasto w ciągu dwóch tygodni.

Nie zostawiamy Was jednak bez niczego. Tegoroczne Tak Brzmi Miasto to wyjątkowa, jubileuszowa edycja krakowskiego festiwalu i konferencji muzycznej, która odbędzie się już po raz dziesiąty. Z tej okazji zapowiadaliśmy kilka niespodzianek i wydarzeń specjalnych. Oto pierwsza z nich!

Jubileuszową edycję showcase’u Tak Brzmi Miasto 2023 uświetni wyjątkowy koncert, absolwentki naszego programu edukacyjnego Inkubator — Daria ze Śląska! Artystka, której kariera w ostatnim czasie niesamowicie przyśpiesza, wystąpi 18 listopada w Klubie Spotkań Poczta Główna. Dodatkowo reprezentantka wytwórni Jazzboy wraz z Agatą Trafalską wezmą udział w jednym z konferencyjnych paneli dyskusyjnych. W ramach tego spotkania wspólnie prześledzimy, co wydarzyło się w ramach ich współpracy na przestrzeni ostatnich 4 lat, odkąd poznały się na Inkubatorze Tak Brzmi Miasto do dzisiaj.

10. edycja showcase’u Tak Brzmi Miasto odbędzie się w dniach 18-19 listopada w Pałacu Potockich w Krakowie. Głównym tematem tegorocznej konferencji jest budowanie KARIERY. Młodzi muzycy, muzyczki, przyszli menedżerowie i menedżerki uzyskają odpowiedzi jak wybrać najlepszą ścieżkę zawodową, z czym taki wybór się wiąże, jak zaplanować i zbudować karierę tak, by była długotrwała i zrównoważona — by dostarczała zarówno stabilności finansowej, jak i psychicznej.

Na ok. 250 chętnych czekać będzie ponad 30 aktywności konferencyjnych — paneli dyskusyjnych, wykładów, warsztatów, spotkań jeden na jeden — prowadzonych przez ekspertów i ekspertki branży muzycznej. Dodatkowym elementem konferencji jest tradycyjny festiwal showcase’owy, na którym prezentują się najmłodsi, najczęściej nieodkryci jeszcze artyści, a wśród publiczności znajdują się specjaliści z branży, którzy mogą wesprzeć rozwój ich karier. Wszystko po to, by edukować i sieciować — a w ten sposób budować — polską scenę muzyczną, która co roku zadziwia wspaniałymi debiutami, które nie raz miały swoje początki właśnie na Tak Brzmi Miasto.

Karnety na konferencję + showcase oraz bilety na koncerty są już dostępne na dedykowanej stronie TBM 2023: KARIERA!

Podziel się swoją opinią ;)