Dawid Podsiadło dla WOŚP. Wylicytuj bilety na trasę LEŚNA MUZYKA

Wielu artystów dokłada swoją cegiełkę to Wielkiej Orkiestry Świąteczne Pomocy Jurka Owsiaka. Dawid Podsiadło również postanowił włączyć się w tę szlachetną akcję – sprawdźcie co przygotował!

Nie płyta, nie kolacja a dwa bilety na każdy z koncertów zbliżającej się i wyprzedanej od dawna trasy LEŚNA MUZYKA. Oprócz uczestnictwa w koncercie podczas którego Dawid razem z zespołem zaprezentuje akustyczne aranżacje swoich utworów zwycięzca licytacji będzie mógł zobaczyć jak cała trasa wygląda od kuchni – garderoby, backstage, wszystko to co dzieje się z drugiej strony sceny 🙂

SPRAWDŹ AUKCJE


“Jak co roku gramy z WOŚP, i tym razem na aukcje trafiają od nas zaproszenia na każdy z koncertów w ramach “Leśnej Muzyki”.
To wyjątkowa trasa, bo pierwsza którą zagramy w nowym składzie i z zupełnie nowymi aranżacjami. Zaproszenia, które dla Was mamy, też są wyjątkowe, bo chcemy zabrać Was w kulisy naszych koncertów, zaprosić do garderoby, pogadać i pokazać, jak to wszystko wygląda od kuchni.
Pośmiejemy się, zrobimy pamiątkowe zdjęcia – będzie naprawdę miło, albo bardzo bardzo miło. Dużo zależy od pogody.” – Dawid Podsiadło

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/podsiadlo.dawid/

Instagram: https://www.instagram.com/dylanwishop/