Dawid Tyszkowski zachwyca debiutanckim singlem “Koszulka”

Dawid Tyszkowski – najnowsze odkrycie FONOBO Label, debiutuje w doskonałym stylu! Jego pierwszy singiel “Koszulka” od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube wydawcy. Nad produkcją utworu czuwał Patrick The Pan.

Dawid Tyszkowski to młody wokalista i songwriter, który z muzyką związany jest od dzieciństwa. Swoją twórczość opiera na tym co czuje i słyszy. Cały czas poszukuje nowych inspiracji i eksperymentuje z różnymi gatunkami. Jego utwory to dojrzałe i pełne emocji teksty, które z łatwością łączy z oryginalnymi muzycznymi kompozycjami. Kilka miesięcy temu dołączył do wytwórni FONOBO Label, z którą wspólnie pracował nad swoim debiutanckim singlem.

Pierwszy singiel Dawida Tyszkowskiego nosi tytuł “Koszulka” i od dzisiaj dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych. Piosenka to połączenie głębokiego i charakterystycznego wokalu z doskonałym świeżym brzmieniem.

Wydanie pierwszego singla to dla mnie duże wydarzenie. Jednak jestem dopiero na początku swojej drogi, więc już nie mogę się doczekać jak to wszystko się rozwinie w przyszłości.

Dawid Tyszkowski

Podziel się swoją opinią ;)