Zespół shama zapowiada nowy singiel i debiutancką EPkę

Zespół shama powraca po krótkiej przerwie i wypuszcza swój nowy kawałek! Singiel “spacer” ukaże się już 26 kwietnia i jest zapowiedzią debiutanckiej EPki grupy, która wydana zostanie nakładem FONOBO Label jeszcze przed wakacjami.

Shama to czteroosobowy zespół z Warszawy tworzący muzykę alternatywną, która jest połączeniem nowoczesnego brzmienia gitary i syntezatorów z estetyką lat 60-tych i soulu. Na początku zeszłego roku zadebiutowali w akcji FONOBO Pitcher kawałkiem “kwiaty”, którym zyskali sympatię słuchaczy. Już 26 kwietnia podzielą się ze światem swoją kolejną muzyczną propozycją.

Ich nowy singiel nosi tytuł spacer “spacer” i jest zapowiedzią debiutanckiej EPki, która ukaże się jeszcze przed wakacjami. Jak sami mówią, utwór jest zapisem wspomnienia z samotnej przechadzki po Warszawie w letni wieczór. Miasto i obserwowanie życia ulicy zajmuje ich myśli i daje wytchnienie od siedzenia we własnej głowie. Miejsce, w którym żyją na co dzień, zobaczone z perspektywy osób, które przyjeżdżają tu tylko na chwilę, staje się zupełnie inne.

Podziel się swoją opinią ;)