“Do mnie mów”. Duet Kozyrska x Sieczak prezentuje nową piosenkę o zabawieniu romantycznym

Kozyrska x Sieczak prezentuje nową odsłonę swojej twórczości. “Do mnie mów” rozpoczyna nowy muzyczny rok duetu

Nowy utwór to nie tylko romantyczne podejście do muzyki i słów, ale również subtelne brzmienie, które pozostaje jednocześnie pełne przebojowości. W otoczeniu spokojnych dźwięków i delikatnych akordów skrywa się opowieść o pragnieniu bliskości, która zaprasza do dzielenia się emocjami i historiami dnia codziennego.

To wyjątkowe podejście do twórczości artystów jest wsparte intymnym i zmysłowym teledyskiem, który dodaje nową warstwę do ich muzycznego przekazu. Obraz do najnowszego singla jest nie tylko dopełnieniem muzycznego doświadczenia, ale również wizualną podróżą przez świat Joanny Kozyrskiej i Macieja Sieczaka.

W ramach promocji nowej muzyki zespół zaplanował koncert w klubie Drizzly Grizzly przy kultowej już gdańskiej ulicy Elektryków. 9 lutego Kozyrska x Sieczak wraz z całym zespołem zaprezentuje nowe utwory. To będzie wieczór pełen emocji, nowej muzyki i wspaniałych przeżyć muzycznych.


Kozyrska x Sieczak to dwójka ludzi, których twórczość odzwierciedla zamiłowanie do pełnego pasji żywego brzmienia i przebojowości, która niekiedy potrafi dryfować w stronę kojącej melancholii. Oboje artystów kładą nacisk na urozmaicone, organiczne brzmienie, tworząc interesującą mieszankę nostalgicznego popu i gitarowej finezji, splecionej subtelnym rytmem współczesnej alternatywy.
Ich debiutancki album z 2021 roku, zatytułowany “Nowe Niebo”, zyskał uznanie recenzentów oraz zdobył tytuł płyty tygodnia w radiowej “Jedynce”, Radiu WNET i portalu Polska Płyta/Polska Muzyka.
Kozyrska x Sieczak zdobyli uznanie dziennikarzy radiowych, dzięki którym dotarli do słuchaczy m.in.: Antyradia, Trójki, Czwórki, Jedynki, Radia Nowy Świat i Radia 357. Ich utwory znalazły także miejsce na cotygodniowych playlistach Spotify, takich jak “New Music Friday Polska”, „Fresh Finds Polska” i “Alternatywna Polska”.

Podziel się swoją opinią ;)