Doktor Ed prezentuje singiel „Ślimak” z udziałem Błażeja Króla

Doktor Ed, ceniony artysta i twórca piosenek dla dzieci, z nieukrywaną radością ogłasza premierę utworu „Ślimak”, zapowiadający jego najnowszy album „Piosenki dla dzieci”.

„Ślimak” to porywająca piosenka, która opowiada o wytrwałym dążeniu do celu. W tekście utworu, napisanym przez utalentowanego Huberta Puchtę, ukazana jest historia małego ślimaka, który pokonuje przeszkody i nieustępliwie podąża do swojego marzenia. Piosenka niesie przesłanie o wytrwałości, cierpliwości i wierze we własne możliwości, które stanowią ważne wartości do przekazania najmłodszym słuchaczom.

W utworze „Ślimak” gościnnie występuje Błażej Król, utalentowany artysta, który swoim wsparciem dodaje piosence dodatkowej siły i emocji. Połączenie głosów Doktora Eda i Błażeja Króla tworzy harmonijną melodię, która wprowadzi słuchaczy w magiczną atmosferę tej niezwykłej piosenki.

„Ślimak” to drugi z trzech premierowych utworów, które znajdą się na albumie „Piosenki dla dzieci” Doktora Eda. Ten pełen unikalnych i edukacyjnych kompozycji album zapewni najmłodszym słuchaczom niezapomniane chwile zabawy i nauki. Zapraszamy do odkrycia muzycznego świata „Ślimaka” i dołączenia do społeczności miłośników twórczości Doktora Eda.

Singiel „Ślimak” w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/doktoredslimak

Wraz z premierą utworu „Ślimak” zostaje udostępniony również teledysk, który w pełni odda magię i przesłanie zawarte w piosence. Przez wizualną interpretację historii ślimaka, dzieci będą miały okazję wyruszyć w kolorową podróż i doświadczyć wspaniałej przygody. Zobaczcie sami:

Podziel się swoją opinią ;)