Dołącz do festiwalu Great September w Łodzi

Największe polskie gwiazdy na wyciągnięcie ręki! Dołącz do festiwalu Great September w Łodzi

Kortez, Otsochodzi, Kwiat Jabłoni i inne polskie gwiazdy na Scenie Głównej mBank/Mastercard na festiwalu Great September w Łodzi! Posiadacze karnetów mają wyjątkową szansę wejść do specjalnej strefy, która zapewni jeszcze lepsze przeżycia koncertowe. Bilety są już w sprzedaży!

Great September Showcase Festival & Conference to wyjątkowe wydarzenie, które idealnie wpisuje się w miejską przestrzeń Łodzi. Co roku festiwal ożywia najpopularniejsze kluby, klimatyczne lokale oraz ulice miasta, zamieniając je w pulsujące centrum polskiej muzyki. Centralnym punktem festiwalu jest Scena Główna mBank/Mastercard, zlokalizowana w Pasażu Schillera przy ul. Piotrkowskiej.

„W poprzednich edycjach Great September na głównej scenie zagrały takie gwiazdy jak Bedoes, Mrozu, Król czy Ralph Kamiński. W tym roku zaprosiliśmy m.in. Otsochodzi, Kwiat Jabłoni, Korteza i Hurt. Zachęcam wszystkich do wspólnego przeżywania tych niezwykłych koncertów, szczególnie w specjalnej strefie przy samej scenie” – mówi Artur Rojek, dyrektor artystyczny festiwalu.

Scena Główna, patronowana przez mBank i Mastercard, będzie częściowo otwarta dla wszystkich chętnych. To doskonała okazja, aby usłyszeć na żywo najnowsze utwory Otsochodzi czy doświadczyć emocji na koncercie Korteza, na którego bilety zwykle trudno zdobyć. Posiadacze karnetów otrzymają dodatkowo możliwość wejścia do strefy najbliżej Sceny Głównej, co zapewni niezapomniane wrażenia.

Zakup karnetu na Great September Showcase Festival & Conference (https://greatseptember.pl) to przepustka na wszystkie koncerty odbywające się od 12 do 14 września w Łodzi. W ciągu trzech dni wystąpią dziesiątki artystów i zespołów, prezentujących różnorodne gatunki muzyczne – od rocka, przez rap, jazz, po eksperymentalne brzmienia. Wśród nich m.in. Daria ze Śląska, Yung Adisz, EABS, Projekt WOW, Pan Savyan, Oxford Drama, Yann, Tonfa, Coals, OKEKEL, Kosmonauci i wielu innych.

Great September to także okazja do spotkania najważniejszych przedstawicieli branży muzycznej: menedżerów, promotorów, wydawców, łowców talentów, dziennikarzy i content creatorów. Festiwal pełen jest nie tylko koncertów, ale także niezobowiązujących spotkań i rozmów, wystaw, pokazów filmowych i innych atrakcji, tworzących wyjątkową atmosferę dla wszystkich fanów dobrej muzyki.

Dołącz do nas w Łodzi i przeżyj niezapomniane chwile z najlepszą polską muzyką!

fot. materiały promocyjne

Wszystkie aktualizacje i ważne informacje dostępne są na stronie  https://greatseptember.pl oraz na kanałach na Facebooku, Instagramie, TikToku i Linkedinie. Warto też śledzić oficjalną playlistę Great September na Spotify.

Więcej informacji o Great September Showcase Festival & Conference można znaleźć na stronach:

WWW: www.greatseptember.pl   

Facebook: https://www.facebook.com/GreatSeptember 

Instagram: https://www.instagram.com/great_september  

TikTok: https://www.tiktok.com/@great_september  

Partner główny festiwalu: Miasto Łódź
Mecenas: mBank, Mastercard
Sponsor: Rossmann
Partner strategiczny: Łódzkie Centrum Wydarzeń, OFF Piotrkowska Center
Patron medialny: Trójka Polskie Radio
Bilety dostępne na: eBilet, Eventim

Podziel się swoją opinią ;)