Druga zapowiedź nowego albumu Nataszy Urbańskiej już w sieci

Natasza wybrała drogę niezależnej Artystki, pozostając tym samym swoim własnym wydawcą i współtwórcą swojej muzyki. 18 grudnia ukazał się kolejny singiel, który zapowiada najnowsze wydawnictwo.

„Ile” to drugi singiel Nataszy pochodzący z nadchodzącej płyty. Te organiczne dźwięki w nowoczesnej aranżacji powstały pod skrzydłami Sampler Orchestra (Stanisław Koźlik, Paweł Moszyński ), znanymi z projektów nominowanych do Fryderyków (Różewicz – Interpretacje, Marysia Starosta – Ślubu nie będzie ). Autorem tekstu jest Ten Typ Mes.

Utwór „Ile” oraz teledysk (reżyseria: THEDREAMS studio) do niego obrazują bardzo osobiste momenty artystki; jej dwa światy które w kontraście do siebie uzupełniają się doskonale. Świat teatru, czyli świat kreacji, niezwykle wymagający a zarazem magnetyczny i wciągający.

Natasza Urbańska zabiera widza do swojej prywatnej strefy jaką jest garderoba. W tym azylu są chwile skupienia, przemiany, odpoczynku , ściągania emocji po skończonym spektaklu. Tym drugim światem jest druga twarz Nataszy pełna wewnętrznych emocji wynikających z jej niezależności i siły. To kobieta spełniona, która tworzy kreuje i cieszy się z momentów, które nadejdą. Oba te światy łączy jedno ciało i jedna dusza.

Karolina Filarczyk

Redaktor Naczelna --- Z Muzykoholikami związana na zawsze! Co tu robię? Spełniam marzenia! Wywiady, relacje, recenzje... pełen serwis! ---

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *