Dziwna Wiosna powraca z live sesją do najnowszego singla

Dziwna Wiosna

Nazwane nadzieją polskiego rocka, Aguillerą grunge’u i Wilkami death metalu trio Dziwna Wiosna powraca z live sesją do najnowszego singla! Odejdź to opowieść o odrzuceniu, miłości i wku…rzeniu.    

To już czwarty singiel Waszych ulubionych rock’and’rollowców w średnim wieku. Pamiętacie, kiedy ostatnio jakiś polski zespół miał aż tyle fajnych piosenek, żeby wydać cztery single? No właśnie. A będzie jeszcze piąty!

Dziwna Wiosna – Odejdź (live sesja) (źródło: Agora Muzyka)

Dziwna Wiosna to Dawid Karpiuk, Łukasz Moskal i Wojtek Traczyk, którzy w czasach przed apokalipsą występowali jako Superhuman Like Brando. Wymieszali alternatywę, grunge, country, Christinę Aguillerę i death metal, dorzucili coś od siebie i nagrali płytę, która zmiotła ich z planszy. Jeśli chcecie przekonać się, dlaczego są wyjątkowym zjawiskiem na polskiej scenie muzycznej, zapraszamy do przyczytania naszej rozmowy z Dawidem, który niedawno opowiedział nam o inspiracjach, planach i… naszym dziwnym świecie.

Moskal i Traczyk to najlepsza sekcja rytmiczna w PL, znana z wielu fantastycznych, a czasem także średnich płyt. Karpiuk muzycznie wyraźnie odstaje, ale stawia na naturalność i chodzą słuchy, że wcale tak źle nie jest. Połączyła ich przyjaźń, młodość i miłość do dobrej muzyki.

Dziwna Wiosna powraca z live sesją do najnowszego singla, a kiedy płyta? Odpowiadamy: 18 czerwca. Możecie zamawiać ją już teraz w przedsprzedaży na Kulturalnysklep.pl oraz na Empik.com.

Podziel się swoją opinią ;)