EP-ka od Liki “Inaczej” już dostępna

25 czerwca ukazała się EP-ka Liki „Inaczej”. Ten mini album to swoista wizytówka artystki i zapowiedź jej nowych muzycznych poszukiwań. Album oddziela jej poprzednie dokonania od tych, które teraz są jej najbliższe.

Lika sama napisała teksty i skomponowała muzykę. Za produkcję utworów odpowiada Grzegorz Stasiuk (studio 7 Piętro), który współpracuje m.in. z Maćkiem Maleńczukiem, Paulą, Jackiem Wójcickim, Karo Szczurowską i innymi. Wraz z EP-ką ukazał się teledysk do utworu „Nie tego chcę”.

„Sama siebie motywuję poprzez pisanie tekstów swoich piosenek. Chcę zatrzymać w nich najważniejsze chwile i prawdy, którymi chcę się kierować. „Nie tego chcę” to moja mantra, w której powtarzam sobie i innym, że nie wolno odkładać marzeń na później. Czas nie jest dla nas łaskawy. Przemyka między palcami, zaskakuje, zmienia nasze plany, gubi sens. Trzyma nas w garści. Co zatem możemy z tym zrobić? Warto próbować wypełniać go szczęściem do maksimum. Zadowalać siebie – przede wszystkim! ”

W nagraniach udział wzięli: Kuba Frydrych – gitary, Tomasz Zieliński – bas, Przemek Kuczyński – perkusja, Grzegorz Stasiuk – klawisze. Miks i mastering – Marcin Gajko.

Podziel się swoją opinią ;)