EPICENTRUM Festiwal po raz kolejny rozkręci łódzkie na maksa

Największa impreza plenerowa roku w Łódzkiem nadchodzi wielkimi krokami

Festiwal Epicentrum – wcześniej znany jako Dni Aleksandrowa Łódzkiego to dwa dni wypełnione dobrą zabawą, najlepszą muzyką i atrakcjami dla całych rodzin.

Już dziś potwierdzamy gwiazdy wieczoru, które zagrają w tym roku! Po raz pierwszy na scenie aleksandrowskiego MOSiR’u zagrają Wilki i Kayah! Artyści, których chyba nikomu nie trzeba szerzej przedstawiać, weszli już do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej a ich koncerty, to przepełnione pozytywną energią widowiska, skupiające się wokół zarówno najnowszych kawałków, jak i nieśmiertelnych przebojów z początków działalności artystycznej – organizatorzy festiwalu

Dodatkowo pojawi się ARKanoid – czyli efekt zaskakującej współpracy legend polskiej sceny rapowej – Rahima, współzałożyciela Paktofoniki i Pokahontaz, Abradaba, współzałożyciela Kalibra 44 i jednego z bardziej charyzmatycznych raperów ze Śląska – Kleszcza.

Pierwszą czwórkę artystów zamykają Rat Kru, którzy swoją muzykę określają mianem betonowej samby, siejąc zgorszenie, porywając do tańca i zmuszając perswazją do refleksji nad ontologią na licznych koncertach i festiwalach nie tylko w Polsce.

Kto wystąpi jeszcze? O tym poinformujemy już niebawem!

Zapraszamy 22 i 23 czerwca do Aleksandrowa Łódzkiego na Festiwal Epicentrum – najbardziej energetyczną imprezę w regionie łódzkim.

Tak było w 203 roku:

Podziel się swoją opinią ;)