[PLAYLISTA] Daria Zawiałow i jej „Szeroki Przekrój Smutku”

Daria Zawiałow to obecnie jedna z najpopularniejszych artystek na naszej scenie. Jej koncert w rekordowym tempie wyprzedają się o obie płyty – „A kysz! oraz „Helsinki” osiągnęły status platyny. Specjalnie dla serwisu streamingowego Spotify wokalistka ułożyła swoją playlistę zatytułowaną „Szeroki Przekrój Smutku”.

Zbiór liczy sto utworów, które jak twierdzi Daria są najsmutniejszymi kawałkami na świecie, które dodatkowo, w jakiś sposób są dla niej wyjątkowe.

Palylistę otwierają lata 90. – ulubione Zawiałow, dalej piosenki są poukładane według dekad lub gatunków. Co znajdziemy w „Szerokim Przekroju Smutku”? Utwory Nirvany, David’a Bowie’go, Pink Floyd, Arctic Monkeys, Harry Styles, Cigarettes After Sex, ale i polskich wykonawców takich jak Czesław Niemen, Maanam, Republika, Breakout, Myslowitz, Hey, Paktofonika, Dawid Podsiadło oraz Kult.

„Słuchając muzyki często doświadczam skrajnych emocji. Lubię wtedy smucić się, wzruszać, zastygać w refleksjach. Zapraszam Was do zapoznania się z moim „Szerokim przekrojem smutku” – playlistą, którą tworzyłam z myślą o własnej selekcji najsmutniejszych piosenek na świecie.” – Daria Zawiałow

DARIA ZAWIAŁOW „Szeroki Przekrój Smutku” – Spotify


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/dariazawialow/

Instagram: https://www.instagram.com/zavialovd/