Kolejna odsłona FONOBO PITCHER: debiutancki singiel tajemniczej Aorty już dostępny

Kolejny singiel w FONOBO Pitcher! Tym razem w ramach akcji debiutuje tajemnicza AORTA. Artystka dzieli się singlem “Sen”, który już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube wydawcy. Numerowi towarzyszy klimatyczny klip.

AORTA to nowy projekt na polskiej scenie muzycznej. Jest mieszanką lirycznych wokali, elektronicznych brzmień i przede wszystkim uczuć, którymi przesączone są utwory. Wciąż szuka nowych rozwiązań i nieoczywistych połączeń, by jak najbardziej oddziaływać na zmysły – współpracując aktywnie z najciekawszymi producentami młodego pokolenia. AORTA wymyka się klasycznym schematom i podziałom. Efemeryczna i przyziemna, porywcza i zdystansowana, cielesna i metafizyczna. Stworzona po to, żeby wypełniać i przesączać odbiorcę czystymi emocjami. Po to, by zachwycać, oburzać, koić, irytować a przede wszystkim – czuć. AORTA istnieje po to, żeby doprowadzać emocje bezpośrednio do wszystkich tkanek naszego ciała.


Utwór “Sen” już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Za warstwę tekstową oraz muzyczną piosenki odpowiedzialna jest AORTA, produkcją zajęli się Suwal oraz Michał Wasilewski, a mixem i masteringiem Marcin Szwajcar.


Singiel „Sen” został wydany w ramach akcji FONOBO Pitcher. Jest to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Podziel się swoją opinią ;)