Premiera teledysku Pawła Domagały promującego serial “Rafi”

W serwisie YouTube właśnie pojawił się teledysk do piosenki „Rafi”, promująca serial o tym samym tytule. „Rafi” jest utworem z najnowszej płyty Pawła Domagały „Narnia”. Autorem tekstu jest Paweł, muzykę skomponował razem Łukaszem Borowieckim.

To jedna z moich ulubionych popowych piosenek, które napisałem. Powstawała w czasie wymyślania serialu, ale jest również inspirowana moimi doświadczeniami. Na pomysł „Rafiego” wpadliśmy razem z Zuzanną Grabowską

Paweł Domagała

Serial „Rafi” – premiera w Polsat Box Go

To komediodramat z elementami metafizyki. Rafał Nowak, dla przyjaciół Rafi, to klasyczny lekkoduch. Pewnego dnia zostaje potrącony przez samochód i tu jego historia mogłaby się zakończyć, gdyby nie Krystyna, wysłanniczka Nieba, która przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia. Czy będzie w stanie naprawić swoje błędy i jednocześnie zmienić życie innych? Premiera odbędzie się w serwisie streamingowym Polsat Box Go. W obsadzie między innymi: Zuzanna Grabowska, Anna Cieślak, Paweł Domagała, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt i Danuta Stenka.

Podziel się swoją opinią ;)