FEST Festival 2023. Jedyne takie wydarzenie, na którym nie może cię zabraknąć!

Odliczamy dni do 4.edycji jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce. FEST Festival odbędzie się już pomiędzy 9 a 13 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim.

5 dni, ponad 200 wykonawców na 11 scenach: tak prezentuje się FEST Festival 2023, który rozpoczyna się już za niecałe dwa tygodnie. W jednym z największych parków w Europie wystąpią m.in: bryska, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Czułe Struny, Daria ze Śląska, Gibbs, Grubson, IGNACY, Jann, Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk, Kacperczyk, Kiwi, Kizo, Malik Montana, Lor, Paktofonika, Paulina Przybysz, Ralph Kaminski & My Best Band In The World, Rubens, Sorry Boys, Szczyl, Zdechły Osa i wielu wielu polskich jak i zagranicznych Artystów.

Muzyka to jednak tylko jeden z elementów tego dorocznego święta. FEST Festival to miasteczko festiwalowe, które tętni życiem i oferuje rozmaite aktywności: od lotu balonem czy podziwiania występów cyrkowców, przez możliwość spróbowania wakeboardingu lub zażycia relaksującego masażu, po udział w licznych warsztatach i dyskusjach z udziałem ekspertów z przeróżnych dziedzin. FEST to festiwal możliwości i wyboru. Dla wszystkich poszukujących idealnej rozrywki na trwające lato mamy wspaniałą wiadomość – bilety wciąż są dostępne, ale ich liczba jest ograniczona

Kup bilety na FEST Festival 2023 w puli FINAL CALL na stronie www.festfestival.pl

KARNET 4-DNIOWY FINAL CALL – 879 PLN 

KARNET WEEKENDOWY FINAL CALL – 639 PLN

tekst: materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)