Finaliści Antyfest’u Antyradia z debiutancką płytą

Czteroosobowy skład z Rzeszowa z wielkim przytupem pnie się w gorę po szczeblach muzycznej sławy. Na swoim koncie mają już tytuł finalistów Antyfest’u Antyradia 2021, a to wydaje się dopiero początkiem.

Już 31.01.2022 nastąpi oficjalna premiera debiutanckiej płyty „MindBox” zespołu SYMPTONE. Nazwa albumu nieprzypadkowo odnosi się do ludzkiego umysłu. Każdy z zebranych na płycie utworów penetruje jego zakamarki zarówno od strony muzycznej, jak i lirycznej.

Klimatyczne grunge’owe i nu-metalowe riffy w parze z niesztampowymi tekstami niepostrzeżenie wciągają słuchacza w ciemny muzyczny zaułek, w którym po zmroku wypełzają z ukrycia niedoskonałości i wypaczenia ludzkiej natury. Materiał zebrany na płycie bezkompromisowo wstrząsa fasadą otaczających nas pozorów i konwenansów, pozwalając spojrzeć na świat bez zbędnych ozdobników i złudnych filtrów – w tym tkwi jego ponadczasowość i moc przekazu. 

Album oprócz siedmiu dotąd nie publikowanych utworów zawiera trzy single: „Pryzmat”, „Social” i „Sam Na Sam”, a dwa z nich nalazły się na wysokim miejscu w TurboTop Antyradia.

SYMPTONE występował już na wielu scenach w Polsce, zaczynając od rodzimych eventów w Rzeszowie, poprzez scenę Antyfest’u Antyradia w Warszawie, Festiwal Garaże w Szczecinie po koncerty zagrane w towarzystwie takich zespołów jak Pidżama Porno, Luxtorpeda, Illusion i Dziwna Wiosna.

Najbliższy koncert grupy odbędzie się na Finale WOŚP w Rzeszowie. Z tej okazji zespół wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pierwszy, niepublikowany dotąd krążek z unikatowym logo 30-tego Finału oraz autografami muzyków. Na trzy dni przed finałem WOŚP, płyta „matka” osiągnęła na aukcji ponad 450 zł! Do licytacji można dołączyć w liku poniżej:

https://allegro.pl/oferta/mindbox-symptone-30-final-wosp-11721939794

W lutym odbędzie się również koncert w Rzeszowskich Piwnicach promujący płytę „MindBox”.

Skład:
Piotr Kłęczek – Wokal
Tomasz Solecki – Bas
Tomasz Balicki – Gitara
Wiktor Moreno – Perkusja


MEDIA:
https://www.facebook.com/symptoneofficial/
https://www.youtube.com/SYMPTONEOfficial
https://www.instagram.com/symptoneofficial

Podziel się swoją opinią ;)