Fisz Emade w poznańskiej Tamie

Wyjątkowy duet Fisz Emade zagości już 17 marca 2018 roku w poznańskim klubie Tama! Wyjątkowy koncert promuje najnowsze wydawnictwo braci Waglewskich pod tytułem “Numer 1”, na którym znajdziemy oprócz nowych kawałków wyselekcjonowane przez Fisza utwory z prawie piętnastu lat działalności zespołu.

Fisz Emade, Fisz Emade Tworzywo czy też Tworzywo Sztuczne to grupa, którą tworzą bracia Waglewscy- Piotr (“Emade”), który jest producentem muzycznym oraz instrumentalistą wraz z wokalistą i raperem Bartoszem (“Fisz”). Muzykę, którą tworzą nie sposób jest sklasyfikować do jednej kategorii. Grając głównie hip-hopowe numery często ocierają się też o jazz, downtempo, czy nawet funk. Oryginalność muzyków znajdziemy również w żartobliwych tekstach pełnych dystansu, ale i refleksji. Zainspirowani hip-hopem lat 90-tych oraz twórczością zespołów Tribe Called Quest i BEASTIE BOYS stworzyli swój własny, unikatowy styl. Przez prawie 15 lat istnienia stworzyli 9 albumów, wystąpili między innymi podczas Męskiego grania w 2011, 2013 oraz 2015 roku. Wielokrotnie nominowani do najważniejszych muzycznych nagród, zostali docenieni między innymi w 2007 roku “Paszportem polityki 2006” oraz Fryderykiem za album “Piątek 13” w kategorii “Album rok – Hiphop/rap”. Duet znany z takich piosenek jak “Biegnij dalej sam”, “Telefon”, “Kręte drogi” czy najnowszy singiel “Zwykły” cieszy się ogromnym uznaniem wśród polskich słuchaczy.

Braci Waglewskich będziemy mogli usłyszeć na żywo już w sobotę, 17 marca w klubie Tama w Poznaniu. Ostatnie bilety można nabyć na stronie:

https://www.biletomat.pl/koncerty/fisz-emade-tworzywo-6189/?ckc=goahead.

Wydarzenie zdecydowanie warte obecności nie tylko fanów Fisz Emade!


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/events/376270509501902/

www: http://www.go-ahead.pl/pl/koncerty,koncert,1484,FISZ-EMADE-TWORZYWO-Poznan-TAMA.html

Podziel się swoją opinią ;)