„FOLK it! TOUR” – koncertowe wspomnienia Julii Pietruchy

Właśnie wystartowała przedsprzedaż najnowszego albumu Julii Pietruchy, który łączy w sobie dobrze nam znane numer z poprzednich wydawnictw wzbogacone o nowe aranżacje pamiętające czasy koncertów oraz trzy zupełnie nowe historie muzyczne. Premiera 06.11.2020.

Płyta „FOLK it! TOUR” zawiera 10 utworów w aranżacjach folkowo-bluegrassowych. Część z nich to dobrze znane kompozycje pochodzące z dwóch wcześniejszych płyt: „Parsley” oraz „Postcards from the seaside” ale znalazły się tu też 3 zupełnie nowe historie. Płyta jest studyjnym nagraniem koncertowych wersji piosenek granych przez ostatni rok na trasach, o tej samej nazwie. „FOLK it! TOUR„. Zapraszamy do północno-amerykańskich rytmów old-time. 

ZAMÓW ALBUM W PRZEDSPRZEDAŻY Z AUTOGRAFEM ARTYSTKI

„Oto moja wymarzona (kolejna) płyta. Esencja momentów, które na nowo obudziły we mnie radość tworzenia, bycia razem. Momentów, które przywróciły spokój i wiarę w muzykę. Oddaję Wam zarówno piękne dźwięki, jak i schowane w nich chwile niepowtarzalne, zdarzenia niezaplanowane oraz te przygody niezapomniane. W taką podróż tylko z Wami i z moim folkowym zespołem. „

Julia pietrucha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.