Janek Traczyk zaprasza na swój “Bezpieczny ląd”

Janek Traczyk po ogromnym sukcesie singla “Na miłość przyjdzie czas”
wypuszcza kolejny. Utwór “Bezpieczny ląd” zapowiada jego debiutancką płytę pt. “Nadal jestem”. Wraz z utworem pojawiła się możliwość zamawianie albumu w przedsprzedaży.

“Bezpieczny ląd” to utwór napisany przez Janka podczas lockdownu i zainspirowany historią dobrej znajomej. Nowy utwór wprowadza słuchaczy w estetykę jego debiutanckiej płyty pt. “Nadal jestem” zarówno w warstwie muzycznej jak i wizualnej. Album został wyprodukowany przez Marka Dziedzica i ukaże się 27 listopada 2020 r. nakładem wytwórni MTJ.

Niecierpliwi mogą za to już teraz zamawiać płytę w przedsprzedażny na oficjalnej stronie sklepu internetowego MTJ:
https://www.mtj.pl/sklep/nadal-jestem/

Swobodna opowieść o emocjach w towarzystwie mocnej czerwieni i nowoczesne podejście do formy oraz kompozycji – tak zapowiada się wydawnictwo „Nadal jestem”. „Bezpieczny ląd” to historia o wsparciu napisana na początku pandemii, którą zainspirowała opowieść dobrej znajomej Janka przebywającej w trakcie lockdownu we Włoszech. 

Utwór zapowiada pierwsze, solowe wydawnictwo artysty, który znany jest szerszej publiczności z warszawskiego Teatru Roma, gdzie wcielał się w główne role w musicalach „Piloci” oraz „Aida”, oraz programów muzycznych takich jak „Must be the Music” i „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Płyta „Nadal Jestem” to zbiór historii zgromadzonych na przestrzeni lat. Traczyk wchodzi w świat męskiej wrażliwości i emocjonalności opowiadając o miłości, która ma wiele twarzy. Porusza tematy wsparcia w trudnych chwilach oraz radzenie sobie z dotkliwymi przeżyciami
przez dostrzeganie piękna każdego dnia. Kojący głos Janka w nowoczesnych, przestrzennych aranżacjach to propozycja dla wszystkich fanów nieoczywistych kompozycji. 

Zapraszamy do przeczytania wywiadu, którego Janek udzielił nam całkiem niedawno: „(…) tak zwyczajnie po ludzku, potrzebuję wydać tę płytę…” – Janek Traczyk w rozmowie z Naczelną Muzykoholików


Okładka singla / fot. materiały promocyjne

Podziel się swoją opinią ;)