FONOBO PITCHER: Krzewy prezentują swój singiel „Tamte dni”

Duet muzyczny Krzewy debiutuje w ramach FONOBO Pitcher – akcji skierowanej do początkujących twórców. Ich pierwszy singiel zatytułowany jest “Tamte Dni” i od dzisiaj dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Piosence towarzyszy klip stworzony przez Michała Sierakowskiego.

Krzewy to duet muzyczny, który powstał z fascynacji akustycznymi brzmieniami i oszczędną produkcją. Tworzą go Ewa Zaborowska – autorka tekstów i melodii, oraz – odpowiedzialny za warstwą muzyczną, produkcję i miks – Paweł Sulewski. W swoich utworach łączą minimalistyczną formę i dużą dawkę emocji. Inspirują się codziennymi przeżyciami, naturą, filmami oraz wszystkim, co proste i naturalne.

W ramach projektu FONOBO Pitcher debiutują singlem “Tamte Dni”. Premierowy utwór jest impresją inspirowaną filmem “Tamte Dni Tamte Noce” Luci Guadagniniego. Autorką tekstu jest Ewa Zaborowska, a za muzykę i produkcję odpowiedzialny jest Paweł Sulewski.

Singiel „Tamte Dni” został wydany w ramach akcji FONOBO Pitcher. Jest to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Podziel się swoją opinią ;)