[FOTORELACJA] 29. Finał WOŚP

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami! Organizacja znów idzie na rekord. W noc finałową (31.01.2021), na koncie fundacyjnym znajdowało się już ponad 120 milionów złotych!

W tym roku finał był inny niż wszystkie. Z uwagi na obostrzenia wydarzenie zostało przeniesione z drugiej niedzieli stycznia — kiedy zwykły odbywać się wszystkie poprzednie akcje finałowe, na ostatnią.

Wszystkie koncerty odbywały się w reżimie sanitarnym, w namiocie transmisyjnym na Placu Defilad w Warszawie. W tym roku koncerty wyjątkowo rozpoczęły się już w sobotę wieczorem, kiedy to wystąpili: Piotr Bukartyk i Krzysztof Zalewski.

Niedzielne „granie” było prawdziwą ucztą dla uszu. Na scenie WOŚP wystąpiła cała arma zespołów, m.in. Kwiat Jabłoni, PiersiEnej, Clock Machine, czy Marek Dyjak.

W tym roku nasz portal w osobie Karoliny Filarczyk — redaktor naczelnej z WOŚP związał się mocniej niż do tej pory. Wespół z Nią zbieramy datki dla fundacji na E-Skarbonkę (wpłat można dokonywać do połowy lutego!), byliśmy także obecni na koncertach wieczornych.

W line-upie wieczornym wystąpili: Koniec Świata, Organek, Dr Misio, Karaś/Rogucki, Ania Rusowicz i Voo Voo. Artyści stęsknieni publiki dali z siebie na scenie 110% normy. Był śmiech, były łzy wzruszenia… była energia, za którą wszyscy w tych czasach tak tęsknimy!

Oby 29. Finał WOŚP nie był ostatnim w tym roku pretekstem, by posłuchać muzyki na żywo i pokazać ją Wam na zdjęciach. Stanie przy scenie, to uczucie, do którego tęskniliśmy od marca ubiegłego roku, kiedy relacjonowaliśmy dla Was ostatni przed pandemią koncert Agnieszki Chylińskiej w Łodzi.

Niech ta pandemia się już kończy!

Fot. Karolina Filarczyk

Podziel się swoją opinią ;)