[FOTORELACJA] Wspominamy koncert Pezeta na Torwarze

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń koncertowych 2019 roku. 19 grudnia w stołecznym Torwarze wystąpił Pezet wraz ze swoją najnowszą płytą “Muzyka Współczesna”. Hala wypełniona po brzegi, bilety wyprzedane na długo przed wydarzeniem i to w mgnieniu oka… spradźcie jak było!

Bilety na jedyny koncert Pezeta wyprzedały się w zaledwie 15 minut. Olbrzymie oczekiwania fanów zaspokoiły profesjonalna oprawa, plejada gości oraz setlista. Występ został zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach od wizualizacji dedykowanych każdemu numerowi, przez efekty świetlne po dodatkowe efekty specjalne.

Pezetowi na scenie towarzyszylli hypemani Mormon (grający z Pezetem od samego początku) i Małolat oraz zespół w składzie: Rafał Klimczuk (perkusja), Piotr Lewandowski (gitara elektryczna), Adam Jabłoński (gitara basowa), Auer.

Tego wieczoru nie zabrakło również niespodzianek muzycznych – wspaniali gości pojawili się w „Zły spokojnie” Oskar z PR08L3Mu, w „Czas to iluzja” Piernikowski, a w „Gorzkiej wodzie” Paluch, Kękę, Ten Typ Mes, Sokół, Oki, Otsochodzi, Jan – Rapowanie i Zdechły Osa.

Obok numerów z „Muzyki Współczesnej” (poza wspomnianymi wcześniej, m.in. „Intro”, „Obrazy Pollocka” i zagrany na koniec „Dom”), Pezet wykonał również „Ukryty w mieście krzyk” („Muzyka klasyczna”), „Slang 2” i „Noc jest dla mnie” (oba z „Radio Pezet”), „Gdyby miało nie być jutra” („Muzyka rozrywkowa”). Nie zabrakło wykonanego wspólnie z Onarem numeru „Maradona” zapowiadającego nową płytę legendarnego projektu Płomień 81. Album „Szkoła 81” ukaże się 20 marca 2020.

Najnowszy album Pezeta „Muzyka Współczesna” ukazał się 27 września. Na pięć dni przed premierą wydawnictwo uzyskało status złotej płyty. Album zapowiadały single: „Obrazy Pollocka”, “Intro” oraz “Gorzka woda”.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/pezet81/

Instagram: https://www.instagram.com/pezetofficial/