Gdańsk zamieszkał na Planecie B za sprawą zespołu BOKKA

Zespół BOKKA jest owiany tajemnicą od początku działalności. Muzycy niechętnie mówią o sobie, nie zdradzają swoich imion, a na scenie prezentują się w maskach. Tak samo było w czwartek (17.05.2018) w Starym Maneżu.

Podczas gdańskiego koncertu zespół zaprezentował materiał pochodzący z najnowszej płyty “Life On Planet B”, który ukazał się 20 kwietnia. Usłyszeć  można było między innymi utwory “Hello Darkness” i “In Love With The Dead Man” pochodzące z ostatniego wydawnictwa. Nie obyło się bez powrotu do przeszłości w postaci utworów “Let it” i “Town Of Strangers” z pierwszych dwóch płyt zespołu.

Występ zespołu jest czymś więcej niż koncertem. Oprócz wspaniałego dźwięku, zespół zapewnia swoim fanom ucztę wizualną. Na tle zespołu, na ekranie, pojawiają się animacje, a całość dopełniają doskonale skomponowane światła. Jeszcze ciekawsze efekty, z pewnością zapewniłby nowy, lepszy sprzęt. To w jaki sposób muzycy stracili poprzednie instrumenty, możecie dowiedzieć się TUTAJ, a my zachęcamy do wsparcia zbiórki!

Mimo przełożonej daty koncertu, publiczność nie zawiodła. Tłumnie zgromadzeni fani świetnie się bawili.

Praga (23.05), Katowice (30.05) i Jarocin (13-15.07). Serdecznie zapraszamy na koncerty tego zespołu!


Zajrzyj po więcej:

BOKKA na Facebooku 
BOOKA na Instagramie 

Podziel się swoją opinią ;)