Girls on Fire będą zagrzewać polskich kibiców na Mundialu

Już w czerwcu czekają nas nie lada emocje. Polska reprezentacja piłki nożnej stanie w szranki z drużynami z całego świata, by zdobyć cenny puchar. Aby nieco ułatwić naszym chłopakom zadanie, potrzeba jest odpowiednia oprawa.


„Niepokonani” – taką nazwę nosi piosenka, którą dziewczyny z Girls on Fire napisały dla polskiej reprezentacji. Została ona również zgłoszona na 55. festiwal w Opolu.

Temat piłkarski jest nam bardzo bliski. Podczas Euro 2016 kibicowałyśmy muzycznie naszym zawodnikom “zaklinając” mecze. Nasze filmy, tzw. „klątwy”, szalały wówczas w internecie. Można wręcz powiedzieć, że kontynuujemy pewną naszą tradycję. Na tegoroczne Mistrzostwa Świata napisałyśmy dla chłopaków utwór „Niepokonani”, który zaproponowałyśmy jako hymn polskiej drużyny. Zgłosiłyśmy się z nim również na festiwal w Opolu, który odbędzie się na dosłownie kilka dni przed Mundialem. Chcemy w ten sposób jeszcze bardziej podgrzać atmosferę i zachęcić wszystkich do kreatywnego kibicowania –mówi Joanna Cholewa z Girls on Fire.Przeczytaj także:

[TYLKO U NAS] Girls on Fire – „Cały nasz projekt wziął się z pasji, przyjaźni i chęci zrobienia czegoś na własną rękę

G.O.F. i ich ,,Siła Kobiet” – płyta stworzona przez kobiety, której powinien posłuchać każdy facet


Zobacz także:

Girls on Fire – strona oficjalna

Facebook

You Tube

Instagram

Podziel się swoją opinią ;)