Grupa Sorry Boys koncertowo powraca do Łodzi

16 lutego Warszawska grupa zagrała w Wytwórni

Sorry Boys jest zaprzyjaźniona z Łodzią od lat. Grupa regularnie pojawia się z koncertami, a w ubiegłym roku nawet zarząd miasta zaprosił kwartet do wspólnego celebrowania 600. urodzin miasta.

Dzień Dobry, kochanie moje

Zespół jest w trakcie trasy koncertowej “Dzień dobry, kochanie moje”. Opiera się ona głównie na piosenkach z płyt” Renesans” i “Moje serce w Warszawie” – ku pamięci 79. rocznicy Powstania Warszawskiego. Koncert nie byłby pełen, gdyby na liście utworów nie znalazły się piosenki, którymi Sorry Boys wkupywało się w łaski słuchaczy. W Wytwórni oprócz “Map gwiazd” usłyszeć można było m.in. “Absolutnie, absolutnie”, czy “Wracam”.

Doskonała atmosfera i świetne granie

Warszawki zespół nigdy nie rozczarowuje swoich fanów. Każdy z ich występów to wyjątkowe wydarzenie, które pozostaje w pamięci na długi czas. W Łodzi nie mogło być inaczej! Świetna atmosfera i doskonały performens zaspokoił oczekiwania niemal wszystkich przybyłych gości.

O zespole

Zespół wydał sześć płyt i zagrał kilka tras koncertowych, wystąpił również na najważniejszych polskich festiwalach muzycznych, m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Olsztyn Green Festival, Jarocin Festival oraz na Męskim Graniu.

Podziel się swoją opinią ;)