Gwiazdy zapraszają do słonecznego Miami

Krist Van D

Krist Van D wraz ze znanymi Wam popularnymi osobami z różnych dziedzin życia publicznego zapraszają Was do gorącego Miami, a dosłownie do wysłuchania i obejrzenia nowej propozycji muzycznej od Krist’a na tegoroczne lato.


A kto zaprasza i z kim możecie wybrać się do Miami – sprawdźcie sami oglądając video.

Zaproszenia Video: https://www.facebook.com/watch/?v=267185141274417

Słuchając piosenki i oglądając klip (który ma już prawie 400 tyś wyświetleń) można przenieść się mentalnie na plaże Miami i poczuć gorący klimat South Beach. Imprezowy charakter kawałka w stylu elektro pop sprawia, że słuchając go, nogi same zaczynają tańczyć i natychmiast mamy ochotę na dobrą zabawę.

Jak mówi sam Krist: „Chciałbym aby mój nowy singiel MIAMI wprawiał wszystkich tego lata w pozytywny nastrój, i wyzwalał u ludzi tylko dobre wibracje”.Krist rok 2020 rozpoczął od odświeżenia znanego z lat 80-tych hitu z repertuaru zespołu Bad Boys Blue pt. „You’re a Woman” Zrobiony przez Krist’a na nowo w bardzo współczesnym klimacie utwór jak i teledysk spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.

KRIST VAN D prawdziwe nazwisko Krystian Dobraszak to znany polski DJ i producent muzyczny mający na swoim koncie już kilka radiowych hitów, w których  zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (wokalistka Benny Benassi), Niles Mason (wokalista David Guetty i Afrojack)

Najpopularniejsze jego hity to: „You Are The One”, „Feel Me”, czy „Be Without You” z Patricią Kazadi.

(materiały prasowe)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.