Hele kontynuuje leczenie się z miłości – utwór “Podobno” już dostępny

Hela prezentuje drugi singiel zapowiadający jej nadchodzącą EP-kę. “Podobno” to kolejny etap wychodzenia artystki z relacji i krok w stronę wyleczenia ran.

Nadchodząca EP-ka Heli to historia zakończonej relacji i procesu dochodzenia do siebie. “Podobno” to opis samotności, tęsknoty i bólu, który odradza się za każdym razem, gdy artystka ponownie przypomina sobie, że jej związek się zakończył.

Podobno” to piosenka na ten dzień, kiedy wszystko leci ci z rąk, a żal rozpiera serce; kiedy krople deszczu uderzają o twoje okna, a zanim zdążysz się obudzić, już robi się ciemno. Jest zimno i pusto, ale nadal pamiętasz ciepło drugiej osoby.  Nagle zdajesz sobie sprawę z tego, że tej osoby nie ma już w twoim życiu. Ty patrzysz tylko w okno, a tam nikt na ciebie nie czeka, nikt nie puka do drzwi. Dookoła wszyscy się śmieją i żyją dalej, idą Święta. Podobno… 

Hela

Melancholijnego charakteru piosence nadaje nie tylko tekst, ale też wręcz namacalna atmosfera nadchodzących Świąt, czyli czasu kojarzącego się z miłością, bliskością, ciepłem, spokojem i radością. Hela, całkowicie odizolowana od świata, obserwuje wszystko zza szyby: “podobno wywiesili już światełka / a w pokoju stoi już choinka / widziałam przez okno, padał śnieg / a poczułam chłód gdzieś w środku / podobno ktoś obok ciebie leży / ktoś trzyma cię za rękę, gdy się śmiejesz / podobno czas wyleczy wszystkie rany / a mój się zatrzymał na tym samym”.

Podobno” to drugi po “Moim małym końcu świata” singiel zapowiadający EP-kę Heli, która ukaże się na początku 2024 roku.

Podziel się swoją opinią ;)