Magda Kluz prezentuje singiel “Nie śpię”

Magda Kluz zaskakuje kolejnym singlem! Zaledwie dwa tygodnie temu artysta podzieliła się świetnie przyjętym numerem “Znudziłam się”, a niedawno do serwisów streamingowych trafił kolejny premierowy utwór. Piosenka zatytułowana jest “Nie śpię” i ukazała się pod szyldem FONOBO Label.

Magda Kluz to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, a jej solowa kariera rozpoczęła się od udziału w projekcie FONOBO Pitcher. W ramach akcji wydała singiel „Rzeka”, którym podbiła serca tysięcy słuchaczy. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wydała pierwszą EP-kę „Akweny” będącą połączeniem szczerych i osobistych tekstów z gitarowym brzmieniem. Pod koniec listopada 2022 roku ukazał się jej debiutancki album “Głębiny”, który zaprezentowała szerszej publiczności na scenie tegorocznej edycji Festiwalu NEXT FEST w Poznaniu oraz podczas letnich koncertów.

Na początku listopada Magda Kluz powróciła z nowym singlem – “Znudziłam się”, którym podbiła serca słuchaczy. Dziś artystka dzieli się kolejną muzyczną propozycją, która jest już dostępna we wszystkich serwisach streamingowych. Piosenka zatytułowana jest “Nie śpię” i porusza temat wewnętrznego chaosu, znudzenia i samotności.

Bezsenna noc jest dla mnie metaforą dla tych wszystkich chwil, kiedy potrzebujemy zrozumienia, ale nie zawsze mamy komu się wygadać – komentuje artystka. Mam poczucie, że każdy, kto doświadczył trudnych nocy związanych z natłokiem myśli, odnajdzie w tym utworze coś dla siebie

Magda Kluz

“Nie śpię” to kolejny efekt współpracy Magdy Kluz z producentem Igorem Nikiforowem. Nad kompozycją artystka pracowała wspólnie z Wojtkiem Kiełbickim, który stworzył całą partię gitary.

Podziel się swoją opinią ;)