Hymn Męskiego Grania na rok 2023 już w sieci

Igo, Mrozu i Vito Bambino, czyli Męskie Granie Orkiestra 2023 zaprezentowali właśnie singiel „Supermoce” promujący tegoroczne Męskie Granie.

Utworowi towarzyszy pełen rozmachu teledysk. W tym roku po raz pierwszy w historii ogłoszenie składu zespołu odbyło się przed premierą i miłośnicy projektu musieli poczekać aż tydzień, aby usłyszeć hymn, sponsorowanej przez markę Żywiec trasy. 10 maja powstało bowiem Męskie Granie Tour, czyli biuro podróży, w którym można było spotkać się z Orkiestrą na żywo i kupić bilety bezpośrednio z rąk członków zespołu. Dla osób, które nie mogły pojawić się wtedy w Warszawie, przewidziana została jeszcze jedna możliwość zakupu biletów online w ramach regularnej sprzedaży – 18 maja od 12.00.

Single promujące Męskie Granie co roku budzą wielkie emocje, nierzadko stanowiąc nie tylko hymn trasy, ale i całego lata. Do tej pory utwory te wielokrotnie lądowały na szczytach list przebojów i osiągały miliony wyświetleń na kanale YouTube. Czy tak będzie w tym roku? Czas pokaże, chociaż nie da się ukryć, że połączenie wokali Igo, Mroza i Vito Bambino z muzyką stworzoną wspólnie z Kubą Galińskim stanowi wpadającą w ucho mieszankę. Wspólnie nagrali utwór w stylu lat 80-tych z funkowym groovem, sprawiając, że tego lata polecą iskry.

Autorami słów do utworu są: Igo, Mrozu i Vito Bambino. Muzykę skomponowali wraz z Kubą Galińskim, który jest także producentem singla. Za mix i mastering odpowiada Rafał Smoleń. Hymn trasy będzie można usłyszeć na żywo na letnich koncertach w siedmiu miastach. Męskie Granie Orkiestrę na trasie wspierać będą: Bartek Królik, Marek Piotrowski, Adam Bieranowski, Jerzy Markuszewski, Bogusz Wekka, Kacper Sędek, Artur Twarowski, Jakub Jaworski, Michał Szafraniec, Przemek Kostrzewa, Marcin Gańko, Ola Nowak, Jusia Jarzębińska, Martyna Szczepaniak i Aleksandra Piśniak „Udoo”.

Mrozu unoszący samochody, latający Vito Bambiono oraz skaczący między budynkami Igo –w centrum Warszawy cała trójka podjęła się kaskaderskich sztuczek, udowadniając, że faktycznie ma „Supermoce”. W ten sposób promują tegoroczny singiel. Autorem klipu jest Krzysztof Grajper. Teledysk wyprodukował OPUS Film, a postprodukcją zajęło się RIOdePost / Heaven Postproduction Studio.

Podziel się swoją opinią ;)