IGOR HERBUT SOLO – zapraszamy na koncerty do Gliwic i Krakowa

IGOR HERBUT SOLO - zapraszamy na koncerty do Gliwic i Krakowa

Trasa “SOLO” Igora Herbuta w tym roku zbliża się do końca. Na liście koncertów w tym roku pozostały: Gliwice i Kraków.

Niesamowicie klimatyczne koncerty Igora Herbuta sprawiają, że człowiek nabiera balansu między tym, co się wydarzyło, a tym, co go czeka w przyszłości. Te minuty koncertu, to idealna okazja do zresetowania się.

Zapraszamy na kolejne Igora! Tym razem artysta zaprezentuje swój materiał akustyczny w Gliwicach i w Krakowie.


„ Lwia część, Tu, Pollock, Pizno… jak dawno tego nie grałem. Tylko w domu, w pokoju przy pianinie… a chciałbym dla Was. 

I chciałbym zaprosić Was wszystkich do swojego pokoju, ale wszyscy się nie zmieścicie. Więc postanowiłem, tak jak w 2019 roku, na kilka wieczorów przenieść mój dom i moje pianino – do Was. Wtedy mówiłem o tych spotkaniach tak: „Już w marcu trasa pt. ,,Lwia część”.

Będę grał na pianie i opowiadał, a później będziemy mogli porozmawiać sobie o różnych sprawach. Nie mogę obiecać, że takie godzinne spotkanie naszpikowane moimi emocjami, intymnością i liryką Was nie zawiedzie i nie znudzi, ale obiecuję, że dam z siebie wszystko.”

I teraz też tak będzie, ale dam z siebie jeszcze więcej, bo jeszcze więcej przeżyłem.

Minęły 3 lata. Na świat przyszedł Kai. Zadebiutowałem jako Igor Herbut albumem „Chrust” (zagram dla Was „Jasny”… i „Tańczmy”… i „Latające Słonie”, ojeju ile ten koncert będzie trwał! Ale nie martwcie się, zadbamy o to, by fotele były wygodne a sale kameralne i przytulne). Spotkacie się ze mną?”

Podziel się swoją opinią ;)