Ikarus Feel prezentuje „Taki zły świat”

Ikarus Feel, niezwykle obiecujący indie-rockowy zespół, wreszcie prezentują kolejny utwór – „Taki zły świat”, który wychodzi zwiastując premierę długogrającego albumu. 

O piosence „Taki zły świat” można powiedzieć dużo – wciąga, zostaje w głowie, ma nośny refren, jest przebojowa. Jaka jednak jest jego głębia? Zapytaliśmy u źródła, tak odpowiada zespół:

Utwór  opowiada o stracie ważnej osoby, ale jednocześnie odnosi się do sytuacji która panuje na świecie. W warstwie lirycznej nie ma zbyt dużo treści dlatego, że od początku chcieliśmy żeby każdy interpretował ten utwór tak jak chce„.

Do piosenki powstał niezwykle ciekawy teledysk, zachwycający rozmachem. O kulisach jego powstania tak mówią panowie z Ikarus Feel:

Nie chcieliśmy wskazywać widzowi konkretnej drogi interpretacji, dlatego też zdecydowaliśmy się na video w którym po prostu „odgrywamy” piosenkę. Zostawia to duże pole do tego, żeby interpretować ją do własnych potrzeb, bo przecież dla każdego ten świat może być zły z innego powodu. Podczas nagrywania teledysku pracowało nam się świetnie. Zamek Krzyżtopór to piękne miejsce i świetnie prezentuje się w klipie, atmosfera była super i wydaje mi się że wszyscy świetnie się bawiliśmy na planie, a to  bardzo ważne w relacjach zespołowych„.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/IkarusFeel/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.