Illusion 2 grudnia zagra w warszawskiej Stodole

2 grudnia 2018 spotykają się dwie legendy – w warszawskiej Stodole zagra nikt inny jak Illusion. 
Illusion trójmiejska formacja powstała w 1992r. Na swoim koncie ma 8 płyt. Ich takie utwory jak „Nóż”, „Vendetta” czy „Wojtek” to klasyka lat 90tych. Mimo długiej przerwy w działalności w latach 1999-2011 zespół nie stracił nic ze swojego stylu i jest w stanie zapełnić każdą salę koncertową, co pokazali właśnie w 2011r. w czasie „powrotu” i mini trasy gdzie zapełnili takie obiekty jak Ergo Arena, Spodek i Torwar. W czasie tej trasy zagrali razem z  Tuff Enuff, Flapjack i None. Obecnie promują wydany w 2018r. album „Anhedonia”. 
Klub studencki Stodoła powstał w 1956r. W swojej obecnej lokalizacji znajduje się od 1972r. Sama Stodoła była świadkiem wielu koncertów, które przeszły do legendy polskiej muzyki i jest wymieniana w różnych biografiach zespołów i artystów. Każdy stołeczny fan muzyki nawet nie zliczy ile razy odwiedził ten klub na koncertach.
W grudniu obie legendy się znów spotkają. Nie mam wątpliwości że  ten koncert przyciągnie taką ilość widzów że sala Stodoły będzie pełna a będąc na koncercie da się poczuć klimat koncertów jak w latach 90tych.
Dlatego nie ma się co zastanawiać tam trzeba być….


Illusion – Kto jest winien?

Zajrzyj po więcej:

Podziel się swoją opinią ;)