IVO zaprasza do Łodzi i Katowic na jubileuszowe koncerty

23 i 24 listopada IVO zaprosi na niezapomniane muzyczne chwile

Dziewczyna z bloków, songwriterka, pianistka i trener wokalny. IVO przez ostatni rok wypuściła serię #pomojemu, inspirowaną projektem “Albo inaczej”, gdzie z wybranych tekstów polskich raperów stworzyła nowe piosenki.

23 listopada do Katowic do Katofonii, a 24 listopada artystka zawita do Łodzi do Obiecanej Café w Ogrodach Geyera. IVO stanie oko w oko z mieszkańcami miast, by pozytywnie zarażać swoją muzyką. 

Po intensywnym 2022 roku, obfitującym w nagrania i ważne koncerty, IVO odwiedzi Łódź i Katowice, żeby zagrać materiał z najnowszej EP “.yk” i świętować 10-lecie od wydania swojego debiutanckiego albumu.

Oprócz autorskich utworów, takich jak “Mózg”, “Pętla” czy “BRAK WŁADZY” nie zabraknie również Interpolu PRO8L3Mu z projektu #pomojemu, który wciąż podbija serca słuchaczy zarówno w streamie, jak i na koncertach.

IVO to wokalistka i kompozytorka. Finalistka 4. edycji „Must Be The Music”, uczestniczka programu „Bitwa na Głosy” w drużynie Natalii Kukulskiej. Uczestniczka 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2014 – SuperDebiuty. Na koncie artystycznym ma takie projekty jak: Iwona Kmiecik Quintet, Czarodziejska Góra (opera Pawła Mykietyna w reżyserii Andrzeja Chyry), a także Music for 18 Musicians Steve Reich’a. Pod koniec 2013 roku ukazał się, entuzjastycznie przyjęty przez publiczność, debiutancki album studyjny artystki, zatytułowany „Kolor szlachetności”.

Mało kto wie, że muzyka nie jest jej jedyną pasją. W sercu artystki szczególne miejsce zajmuje także…łyżwiarstwo szybkie…

Podziel się swoją opinią ;)