Auuu! Koncert Mery Spolsky na trasie EROTIK ERY w Klubie Studio

Już niebawem, lada moment, trzeci koncert z trasy EROTIK ERA TOUR, który odbędzie się w krakowskim Klubie Studio 25/11/2023. Ludzie Spolsky, spieszcie się przytulać bilety, one tak szybko odchodzą!

Mery Spolsky, dla jednych ikona, dla innych persona non grata. Można ją kochać, albo… mniej kochać. Chociaż my zupełnie nie rozumiemy jak może tej chemii — nie być?! Popularność zdobyła dzięki albumom Miło Było Pana Poznać i Dekalog Spolsky. W czerwcu 2021 ukazała się jej debiutancka książka „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”, którą artystka następnie przekształciła w muzyczną formę audiobooka. Aktualnie Mery Spolsky wdraża na salony nowy album i nową Erę Spolsky. Jest niekonwencjonalną artystką, która za pośrednictwem swojej EROTIK ERY znów wkracza na nowe — bardziej otwarte, bliższe cielesności i seksualności — wody. I nie są to nieznane tereny czy ślepo eksperymentalne podrygi.

Artystka wyróżnia się nie tylko umiejętnościami muzycznymi, ale także zdolnością do prowokowania i inspiracji do refleksji poprzez swoje teksty. Chce mi się wszystkiego! Dobrą okazją do odtworzenia choreografii z SUKI, łączącej elementy tańca EXO i voguingu, ale także transowe bity — będzie sobotni koncert 25/11/2023, na którym Mery obiecała ostrą jazdę! Jeśli tak samo jak nam — CHCE SIĘ WAM WSZYSTKIEGO! – zapraszamy do zerknięcia w szczegóły wydarzenia.

Mery Spolsky wystąpi 25/11/2023 w krakowskim Klubie Studio przy ul. Budryka 4 📍 📅 Bilety rozpoczynają się od 89 zł i możecie je znaleźć o tu na stronie wydarzenia: klik. Dostępne bilety kolekcjonerskie! (Swoją drogą wyglądające przecudownie!).

👉 Otwarcie bram: 18:30 👉 Start koncertu: 20:00

Czym jest Erotik Era? To dobrze przemyślana, nieco mniej uduchowiona, formuła manifestu, w którym króluje przyjemność, ciało oraz eargazmy. Wielofunkcyjna, wyzwolona Mery zajmuje się muzyką, kompozycją i performance’em. Chociaż to ostatnie zaczęło się coraz bardziej uwypuklać poprzez występy w towarzystwie m.in. grupy Polish Pups, zaproszonej do udziału w teledysku do SUKI.

Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky, do udziału w EROTIK ERA TOUR przekonywać nie trzeba… A dla tych, którzy jeszcze okazji nie mieli jest ten opis. Przygotujcie się na basy, które przyspieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach. Nie bójmy się prowokacji!

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single – „SUKA” i „MARIA PRZED OŁTARZEM” oraz premierowo pozostałe utwory z nowowydanej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów — obiecujemy.

fot. materiały prasowe, FB

Podziel się swoją opinią ;)