Jan Stosur z singlem „To co najlepsze” promującym płytę „Nadzieja”

28 listopada br. w Internecie ukazał się  kolejny singiel Jana Stosura oraz obrazujący owo nagranie teledysk. Piosenka zatytułowana „To co najlepsze”, gdyż właśnie o niej mowa, promuje płytę „Nadzieja”, która ukazała się 1 grudnia br.


„Nadzieja” to pierwszy album studyjny Jana Stosura. Dotychczas wydawnictwo zapowiadały trzy single: „Przestrzeń”, „Ile jesteś wart” oraz „Liczy się każdy dzień”. W swoich kompozycjach muzyk w sposób szczególny wykorzystuje unikatowy dźwięk fortepianu. Tak zaczyna i kończy swoją debiutancką płytę: wprowadzając słuchacza w trans „Nadziei”. Utwory, które znajdują się na krążku, zostały napisane przez Jana Stosura, a także Michała Kozłowskiego, czyli popularnego autora tekstów.  Przygotowany materiał opowiada przede wszystkim o wrażliwości, miłości i pasji. Niecodzienna przygoda ujęta w niezwykłych piosenkach. Jednym słowem – „Nadzieja”.


„Nadzieja” – spis utworów:

1. Intro
2. Przestrzeń
3. Marzenie
4. Liczy Się Każdy Dzień
5. Ile Jesteś Wart
6. Nie Możemy Razem Być
7. Tak Dobrze Było Mi Tam
8. To Co Najlepsze
9. Ile Jesteś Wart (Krysiek Remix)
10. Outro


Premierze płyty towarzyszyło oficjalne wydarzenie zorganizowane przez Fabrykę Młodych Talentów w Auli Biblioteki PWSZ w Nowym Sączu. Prezentację każdej z piosenek połączono z deklamacją wierszy, nie zabrakło ponadto występu baletnic i zespołu tanecznego.zajrzyj po więcej:
Jan Stosur na Facebooku
Jan Stosur na Instagramie


Jan Stosur

Podziel się swoją opinią ;)