Mikołajkowy prezent od KOLOROFONII

Po trzech latach od wydania debiutanckiego albumu KOLOROFONIA powraca z nową płytą zatytułowaną „To Jest Muzyka, Której Słucha Się Głośno”. To kolejne po zaprezentowanym pod koniec 2016 roku albumie EP „2K16” wydawnictwo, którego ciepłe i pogodne brzmienie przypada, mniej bądź bardziej zamierzenie, na okres zimowy. 


Część utworów znana jest już z playlisty Radiowej Czwórki, gdyż trafiły na nią niemal wszystkie single. Niektóre usłyszycie też na listach przebojów między innymi Radia Białystok, Radia Olsztyn czy Radia Dla Ciebie, gdzie najwyżej, bo na pierwsze miejsce, dotarła piosenka „Zmiany”. Premierowe nagrania, choć są tu w mniejszości, będą sukcesywnie dołączać do singli opublikowanych dotychczas na kanale YouTube. Każdy z nich, podobnie jak wcześniejsze, będzie mieć indywidualną okładkę.


Wydaniu płyty nie towarzyszy klip, lecz jest ona promowana podczas audycji KOLOROWIZJA nadawanej codziennie na żywo od połowy października na facebookowym profilu projektu. Zdążyła ona w tym czasie zdobyć spore grono zaangażowanych odbiorców, które jako pierwsze miało okazję zapoznać się przedpremierowo z niepublikowanymi utworami.


Materiał powstał na przestrzeni 2017 roku, czyli okresie, na który przypadało stypendium twórcze ufundowane przez rodzime Centrum Kultury. Również dzięki uprzejmości tej placówki zyskał ostateczną formę i trafił do wszystkich serwisów streamingowych.


Przypadająca na mikołajki premiera stanowi prezent w szczególności dla fanów czekających na fizyczną wersję krążka. Pojawić ma się on jeszcze w roku bieżącym i początkowo dystrybuowany będzie jedynie podczas codziennych audycji oraz na koncertach.


KOLOROFONIA to projekt, który tworzy Michał „KOLO” Kisielewski, a więc pomysłodawca, autor tekstów i raper, a także Albert „Tonton Al” Toruński, odpowiadający za fundament charakterystycznego, pozytywnego brzmienia, zatem warstwę muzyczną tego przedsięwzięcia. Na swym koncie mają wydany latem 2015 roku debiutancki album „Podziemny kanał, co prowadzi na wolność” oraz EP „2K16” opublikowany rok później.


zajrzyj po więcej:
KOLOROFONIA na Facebooku
KOLOROFONIA na Instagramie
KOLOROFONIA na Twitterze
KOLOROFONIA na YouTube
nowy album w sieci


 

 

 

 

Podziel się swoją opinią ;)