Jann nagrał kolejny wzruszający singiel. Posłuchaj utworu “One missed call”

Utalentowany Jann, który jesienią 2020 r. błysnął utworem “Do you wanna come over?” wydanym w ramach akcji FONOBO Pitcher, nagrał kolejny przemujący i emocjonalny singiel. Piosenka “One missed call” jest dostępna w serwisach cyfrowych oraz na kanale wytwórni FONOBO Label.

Jann to niezwykle zdolny i wrażliwy dwudziestolatek, który do świadomości słuchaczy przedarł się dzięki prowadzonej przez wytwórnię FONOBO Label akcji FONOBO Pitcher skierowanej do młodych i nieznanych artystów. Na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje wokalistykę na prestiżowej uczelni BIMM. Tę samą szkołę ukończyli m.in. James Bay
i George Ezra.

Artysta uczęszczał także do szkoły artystycznej Flynn Performing Arts w Newry i śpiewał w chórze – jest kontratenorem, a jego głos ma aż cztery oktawy. Jann, jako wszechstronny i wykształcony wokalista, w swojej twórczości zorientowany jest na ambitny pop i muzykę alternatywną. Komponowanymi przez siebie melodiami porusza najczulsze struny i wywołuje łzy wzruszenia.

Jego najnowszy utwór pt. “One missed call” został wydany przez wytwórnię FONOBO Label. Singiel jest dostępny w serwisach cyfrowych, z kolei na oficjalnym kanale YouTube wydawcy można oglądać teledysk w reżyserii Łukasza Chili.

Podziel się swoją opinią ;)