„Nie pieprz, nie sól” – Antek Smykiewicz wraca do rockowych korzeni

Antek Smykiewicz prezentuje nowy singiel, zatytułowany „Nie pieprz, nie sól”. W piosence, która znajdzie się na drugim albumie wokalisty, wokalista śpiewa o ciemniejszej stronie miłości.

14 maja ukazał się nowy utwór Antka Smykiewicza. „Nie pieprz, nie sól” opowiada o miłości dwojga ludzi, lecz tym razem Antek, który wciela się w obserwatora wydarzeń, ukazuje jej ciemniejszą, ale równie życiową stronę.

Nie tylko mężczyźni popełniają błędy, choć ogólnie przyjęto, że to my zdradzamy częściej. Niestety, jesteśmy tylko ludźmi i błędy dotyczą nas wszystkich. „Nie pieprz, nie sól” opowiada o tym na prostym przykładzie. Wydaje mi się, że niejeden z nas zna taką historię. Takie „Pomimo burz” na lewą stronę. Piosenka powraca również klimatem do moich rockowych korzeni.

Antek Smykiewicz

Zaskoczeniem dla fanów artysty może być nie tylko rockowy klimat utworu, ale i teledysk, z nieoczekiwanym zakończeniem. Klip powstał na terenie gminy Ostróda, a główną rolę zagrała w nim Natalia Tomczyk, I vice Miss World Poland 2015.

Pandemia pokrzyżowała Antkowi nie tylko plany koncertowe, ale również wydawnicze. W ubiegłym roku nie doszła do skutku premiera jego drugiego albumu, który powstaje we współpracy z londyńskim producentem, Yoadem Nevo. Artysta nie podaje jeszcze nowej daty premiery albumu, ale obiecuje, że „Nie pieprz, nie sól” to nie koniec nowości w tym roku.

Podziel się swoją opinią ;)