Jann wypuszcza singiel “Promise” i zapowiada debiutancką EPkę

Wszyscy fani Janna – młodego reprezentanta FONOBO Label, będą dziś zachwyceni! Artysta nie tylko wydał nowy singiel, ale też zapowiada swój debiut wydawniczy! Już 25 marca na rynku ukaże się płyta “POWER” – jego pierwsza EP-ka.

Jann kolejny raz wzrusza i zachwyca. Jego najnowszy singiel – utwór “Promise”, to pełna tęsknoty i bólu opowieść ubrana w subtelne i kojące dźwięki. W piosence artysta łączy delikatny wokal z elektronicznym brzmieniem, co tworzy charakterystyczną dla artysty hipnotyzującą mieszankę. Za produkcję numeru odpowiada duet SARAPATA. Utworowi towarzyszy przejmujący teledysk w reżyserii Adama Romanowskiego (High Spot).


Piosenką “Promise” Jann zapowiada swoją debiutancką EPkę! Minialbum „POWER” to płyta bardzo osobista i emocjonalna, a sam jej tytuł stanowi zapowiedź tego, co na niej znajdziemy. Jann jednym słowem określa siebie jako artystę, muzykę, jaką znajdziemy na wydawnictwie, a także tematy, które go nurtują. W pięciu numerach zebrał swoje dotychczasowe doświadczenie oraz wszystkie inspiracje, dlatego też słuchając EPki od pierwszego do ostatniego numeru można dowiedzieć się gdzie był, przez co przeszedł i na czym aktualnie stoi. EPka wydana zostanie nakładem FONOBO Label już 25 marca 2022 r.

  1. LOOKATME 
  2. Met the God 
  3. Emperor’s New Clothes 
  4. Promise 
  5. Eren

PREORDER
Album “POWER” już teraz dostępny jest w preorderze. Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup albumu przed jego oficjalną premierą, poza płytą, otrzymają specjalne dodatki. Album można zamówić już teraz.

Podziel się swoją opinią ;)